Świąteczna muzyka

Co najbardziej wprowadza nas w świąteczny nastrój? Niezastąpiona jest odpowiednia muzyka. Kolędy i inne świąteczne piosenki poprawiają nam humor i pozwalają odczuwać mocniej zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Proponujemy Tobie klikanaście utworów muzycznych związanych ze świetami.

Skorzystaj z poniższych instrukcji i wygeneruj swój unikalny dodatek na bloga. Musisz pamiętać, że nasze dodatki działają wyłącznie na blogach, które obsługują język HTML. Jeśli nie wiesz czy Twój blog obsługuje HTML poproś administratora serwisu blogowego o pomoc.Krok 1 - Wybierz tytuł piosenki

1. Dorożkarnia - Dzień Jeden w Roku
2. Alla Camera - Bóg się rodzi
3. DJ Szyba - Merry Christmas (wersja techno)
4. Long & Junior - Świąteczny czas
5. Dorożkarnia - Gdy śliczna panna
6. EMPI - Cicho pada śnieg
7. Pharaoh - Angel's Bells
8. DJ ADAMUS - Christmas Time 4 Everyone
9. Tomek Kurjata - Przybieżeli do betlejem
10. No Plastic Inside - Snow Bells
11. Paulina Leśna - Joyful, Joyful
12. Fido - Wśród nocnej ciszy

Wszystkie utwory są zamieszczone na stronie jedynie dla celów promocyjnych. Możesz je pobrać lub odsłuchać bezpłatnie, jednak utwory należy wykasować przed upływem 24h. Wykorzystywanie ich dla celów komercyjnych, publiczne odtwarzanie, kopiowanie jest niezgodne z prawem polskim. Przesłuchaj utwór, jeżeli Ci się podoba - kup oryginalną płytę. Wszystkie znajdujące się tutaj linki do mp3 umieszczone są w celach edukacyjnych i promocyjnych, nie znajdują się na naszych serwerach. Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za użycie ich niezgodne z prawem lub powstałe w wyniku ich użytkowania szkody. Nie czerpiemy z tego żadnych korzyści.

» online: 1 » max: 113